© 2020 by Cubatura atelier
 

O NAS
 

Cubatura atelier to pracowania projektowa specjalizująca się w projektach architektonicznych i architekturze wnętrz.Inspiracją dla naszych rozwiązań projektowych jest kontekst, użytkowanik i światło. Dążąc do doskonałości, wkładamy w pracę zaangażowanie, wiedzę i naszą indywidualność. Wierzymy, że piękno w architekturze wynika z prostych i funkcjonalnych rowiązań.

 

AGNIESZKA MIERZWA

Absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Architektury Wnętrz - obok działalności projektowej jest asystentką w Katedrze Sztuk Wizualnych na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska w bydgoskim Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Prowadzi zajęcia z projektowania wnętrz i mebli unikatowych. Oprócz designu jej pasją jest malarstwo i fotografia. Ma na swoim koncie kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych.

 

PAWEŁ BULIŃSKI

Uzyskał dyplom magistra inżyniera architekta oraz magistra inżyniera budownictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Duża wiedza z zakresu budownictwa ułatwia mu podejmowanie decyzji w procesie projektowania. W latach 2008-2012 pracował jako asystent na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska w katedrze Architektury i Urbanistyki.  ę, Sż

 

logo cubatura
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon